Malešický jarmark 2020

19.08.2020

Druhý ročník Malešického jarmarku nabídne širokou škálu kvalitních výrobků a produktů od místních pěstitelů, řemeslníků i umělců. Návštěvníci si tak mohou pořídit nový přírůstek do svého kredence díky Keramice U KOČKŮ a keramiky Prček, lednice se naplní díky kozím výrobkům z Ponedráže, jogurtům ze Šumavské minimlékárny, a spižírny se rozšíří o sirupy, ovoce, zeleninu, dorty, koláče, kvalitní kávu z Pražírna kávy JEDNA RADOST či lahodné pivo z Pivovaru Hulvát z Truskovic.
Vedle potravin budete mít možnost si pořídit i něco na sebe, popřípadě potěšit své ratolesti dřevěnou hračkou.Nudit se u nás určitě nebudete! V rámci jarmarku se můžete těšit na nespočet dílen a dílniček pro malé i velké, Divadlo CONTINUO Theatre a BudeCirkus se postarají o nevšední zážitky. Pohlazením pro Vaše ušní bubínky bude kapela KVĚTY, která je držitelem hudební ceny Anděl a také Circus Problem.
Budeme moc rádi, když nám svou účastí pomůžete vytvořit příjemné odpoledne, které si společně užijeme. My už se na Vás moc těšíme a děkujeme, že svým sdílením a sledováním události pomáháte.

https://www.facebook.com/events/1117644368622120